VRÁSKY

Ľudstvo sa už mnohé storočia snaží zastaviť starnutie a vyzerať mladšie. Elixír mladosti a večného života sa síce stále nepodarilo vynájsť, zato sa objavilo množstvo omladzujúcich krémov, pleťových mliek či masiek. Tam, kde už oni nestačia, prichádza estetická chirurgia, ktorá však svojou invazivitou budí často rešpekt. Preto Vám v SATIN BEAUTY prinášame najnovšie špeciálne vyvinuté neinvazívne metódy prístrojových ošetrení určené pre pleť s vráskami.

FOTOREJUVENIZÁCIA

Princípom fotorejuvenizácie je fototermolýza (z gréckeho slova foto – svetlo, termo – teplo, lysis – zničenie) v strednej vrstve kože s následnými reparačnými a regeneračnými procesmi. Výsledkom je vyhľadenie jemných a zmiernenie výraznejších vrások, zjednotenie farby kože, napnutie pokožky, redukcia rozšírených pórov, zjemnenie povrchu kože, zvýraznenie a spevnenie kontúr tváre. Fotorejuvenizácia dodá tvári mladistvý vzhľad. Výhodou tejto metódy je, že je neinvazívna, sprevádzaná minimálnymi nepríjemnými pocitmi pichania alebo pálenia.

Účinky fotoomladenia

 • pôsobí hĺbkovo, celkovo zlepšuje vzhľad kože
 • obnovuje tvorbu kolagénu, vyhladzuje jemné vrásky
 • vyrovnáva farbu pokožky, vytvára mladistvý vzhľad
 • efektívne lieči vaskulárne a pigmentové nedokonalosti
 • zlepšuje elasticitu pokožky
 • redukuje rozšírené póry až o 60%
 • zjemňuje jazvičky

Priebeh ošetrenia

Fotorejuvenizácia sa najčastejšie vykonáva na tvári, ale vhodná je aj oblasť dekoltu a hornú časť rúk. Pri zákroku sa na danú oblasť nanesie studený gél a na ochranu očí sa používajú tmavé okuliare. Na pokožku sa priloží chladiaca hlavica a aplikuje sa pulzné svetlo. Počas zákroku môžete pocítiť len veľmi mierne štipnutie a výrazné prehriatie ošetrovanej oblasti. Každý zákrok trvá približne 20 minút.

Aplikácia intenzívneho svetla regeneruje povrchové aj podkožné vrstvy pokožky, omladzuje ju. Po niekoľkých zákrokoch môžete vidieť významné zredukovanie nežiaducej pigmentácie a jemnejší vzhľad obnovenej pokožky.

V závislosti od počtu a náročnosti individuálnych kožných problémov sa odporúča 5 – 6 zákrokov. Medzi ošetreniami musia uplynúť najmenej 3 týždne. Vaša schopnosť pohybu po zákroku, pracovná výkonnosť a životný štýl sa zákrokom nemenia. V ten istý deň ste schopní vrátiť sa do práce a vykonávať všetky obvyklé činnosti bez akéhokoľvek obmedzenia.

Prečo práve toto ošetrenie?

 • vynikajúce estetické výsledky s minimálnou dobou ošetrenia
 • minimálna citlivosť spojená s ošetrením
 • krátky až žiadny stratový čas
 • kratšia doba ošetrenia pri veľkej ošetrovanej ploche
 • účinnosť pri rôznych typoch pokožky

RÁDIOTERMOLIFTING

Ošetrenie je ambulantné, s masážnym efektom a po ošetrení je možné pokračovať v bežných denných činnostiach. Po ošetrovanej partii sa prechádza sondou, cez ktorú rádiofrekvencia z prístroja preniká do kože. Rádiofrekvencia sa aplikuje do dermy, tzv. strednej vrstvy kože, kde premení svoju energiu na tepelnú, a tým výrazne ovplyvní štruktúru kolagénu a elastínu. Kolagénové a elastínové vlákna sa stiahnu, potom vypnú a vytvorí sa nová, pevná väzivová štruktúra. Výsledkom je pevná, hladká, elastická a viditeľne omladená pleť. Prichádza k výraznej redukcii vrások v okolí očí a úst, odstráneniu ochabnutia pokožky a k výraznému spevneniu kontúr tváre. Zákrok na tvári, krku a dekolte je veľmi príjemný a bezbolestný, klient cíti len jemné teplo. Pleť po zákroku jemne zružovie, akoby ste sa práve vrátili z prechádzky na čerstvom vzduchu.

Výhodou tohto ošetrenia je, že na rozdiel od laserových zákrokov, rádiotermoliftingu slnko neprekáža. Zatiaľ čo pri laserových zákrokoch musíte mať na očiach špeciálne chrániče alebo okuliare, rádiotermolifting bezpečne dosiahne aj tesne pod oči a k obočiu.

V závislosti od počtu a náročnosti individuálnych kožných problémov sa odporúča 5 – 6 zákrokov. Medzi ošetreniami musia uplynúť najmenej 2 týždne. Vaša schopnosť pohybu po zákroku, pracovná výkonnosť a životný štýl sa zákrokom nemenia. V ten istý deň ste schopní vrátiť sa do práce a vykonávať všetky obvyklé činnosti bez akéhokoľvek obmedzenia.

Prečo práve toto ošetrenie?

 • ošetrenie tváre, krku, dekoltu nemeckým prístrojom
 • jediný prístroj umožňujúci aplikáciu na očné viečka
 • výhodou je ošetrenie pleti aj počas leta
 • bez nežiaducich účinkov pre všetky typy pleti
 • efektívne podporuje tvorbu kolagénu
omladenie

Objednajte sa

Dnes zadarmo

  Call Now Button