OXYGENEO

OxyGeneo je neinvazívny zákrok, ktorý v troch krokoch pleť vyčistí, dodá jej výživu a hydratáciu. Zákrok je bezbolestný, rýchly a má okamžitý efekt. Ošetrenie je vhodné pre akýkoľvek typ pleti a širokú vekovú skupinu. Efekt je okamžitý, preto je zákrok vhodný aj ako rýchle riešenie pred spoločenskými akciami, či dovolenkou.

OxyGeneo je vhodné pre všetky vekové kategórie žien. Prebieha v troch krokoch:
  1. Exfoliácia – odstránenie odumretých buniek z povrchu pokožky. Pleť sa vyhladí, obnoví a pripraví na príjem živín a aktívnych látok.
  2. Infúzia – pomocou špeciálnej aktívnej kapsule čistí pleť a dodáva jej prospešné látky. Vybrať si môžete z dvoch kapsúl – pre omladenie a ako prevenciu proti starnutiu alebo pre zosvetlenie pokožky a zlepšenie jej textúry.
  3. Okysličenie pleti – bublinky CO2 na povrchu pleti jemne praskajú a zvyšujú prietok krvi, čím pleti dodávajú kyslík a zvyšujú jej metabolizmus. Vďaka tejto prírodnej metóde sa pleť dokonale okysličí a bez problémov absorbuje všetky aktívne látky.

Prečo práve toto ošetrenie?

  • rýchly zákrok s okamžitým efektom
  • minimálna až žiadna regenerácia – pokožka môže byť pár hodín po zákroku začervenaná

Účinky ošetrenia:

  • viditeľná redukcia vrások
  • stiahnutie rozšírených pórov
  • jemná a svieža pleť
  • zjednotený tón pleti a redukcia pigmentových škvŕn

V závislosti od počtu a náročnosti individuálnych kožných problémov sa odporúča ošetrenie opakovať každé 2 týždne aspoň 3 – 6x, kým nie je viditeľný výsledok a pokožka vyhladená a spevnená. Vaša schopnosť pohybu od zákroku, pracovná výkonnosť a životný štýl sa zákrokom nemenia. V ten istý deň ste schopní vrátiť sa do práce a vykonávať všetky obvyklé činnosti bez akéhokoľvek obmedzenia. Potrebné je však vyhýbať sa slnečným lúčom a chrániť pleť krémom s vysokých ochranným faktorom SPF50.

Call Now Button