Prístroje

POWER SHAPE 2

PowerShape2 je unikátny najmodernejší prístroj na tvarovanie postavy a redukciu celulitídy. Kombinuje silu vákua (zrýchlenie lymfatického obehu a tvarovanie postavy), termálnu bipolárnu rádiofrekvenciu (odbúrava tuk, zlepšuje metabolizmus pokožky a omladzuje ju) a nízkoúrovňový laser (zlepšuje odbúravanie tuku a jeho odstránenie z organizmu). Na rozdiel od LPG alebo Razovej vlny, ktoré pokožku len zjemnia a vyrovnávajú, ošetrenie prístrojom PowerShape2 aj zoštíhli a vyrysuje kontúry postavy.

DEPILIGHT

Depilight je profesionálny diódový laser používaný na laserovú epiláciu celého tela, vhodný na celoročné permanentné odstránenie chĺpkov, liečbu akné, obnovu štruktúry pleti a zlepšenie elasticity pleti.

HYDRABEAUTY

Hydrabeauty predstavuje najnovšiu generáciu prístrojov spájajúcich metódy na čistenie a omladenie pokožky pre dosiahnutie viditeľných výsledkov.

OXYGENEO

OxyGeneo je neinvazívne ošetrenie pleti s viditeľným omladzujúcim efektom. Na pleť pôsobí hĺbkovo – kyslík jej dodá priamo zvnútra, vyživí ju a viditeľne odstráni nepríjemné známky starnutia.

7D HIFU

Ultrazvukový lifting HIFU je najmodernejšie neinvazívne omladzovacie ošetrenie. Bezpečne a s minimálnymi vedľajšími účinkami rieši celkový lifting tváre, krku a dekoltu. Prístroj 7D HIFU využíva regeneračné schopnosti organizmu a postupne obnovuje pamäť pokožky a podporného tkaniva.

Call Now Button