RÁDIOTERMOLIFTING

RÁDIOTERMOLIFTING

Ošetrenie je ambulantné, s masážnym efektom a po ošetrení je možné pokračovať v bežných denných činnostiach. Po ošetrovanej partii sa prechádza sondou, cez ktorú rádiofrekvencia z prístroja preniká do kože. Rádiofrekvencia sa aplikuje do dermy, tzv. strednej vrstvy kože, kde premení svoju energiu na tepelnú, a tým výrazne ovplyvní štruktúru kolagénu a elastínu. Kolagénové a elastínové vlákna sa stiahnu, potom vypnú a vytvorí sa nová, pevná väzivová štruktúra. Výsledkom je pevná, hladká, elastická a viditeľne omladená pleť. Prichádza k výraznej redukcii vrások v okolí očí a úst, odstráneniu ochabnutia pokožky a k výraznému spevneniu kontúr tváre. Zákrok na tvári, krku a dekolte je veľmi príjemný a bezbolestný, klient cíti len jemné teplo. Pleť po zákroku jemne zružovie, akoby ste sa práve vrátili z prechádzky na čerstvom vzduchu.

Výhodou tohto ošetrenia je, že na rozdiel od laserových zákrokov, rádiotermoliftingu slnko neprekáža. Zatiaľ čo pri laserových zákrokoch musíte mať na očiach špeciálne chrániče alebo okuliare, rádiotermolifting bezpečne dosiahne aj tesne pod oči a k obočiu.

V závislosti od typu a stavu pokožky a jej individuálnych kožných problémov sa odporúča aspoň 5 – 6 zákrokov každé 1 – 2 týždne. Vaša schopnosť pohybu po zákroku, pracovná výkonnosť a životný štýl sa zákrokom nemenia. V ten istý deň ste schopní vrátiť sa do práce a vykonávať všetky obvyklé činnosti bez akéhokoľvek obmedzenia.  Používanie krému s vysokým ochranným faktorom SPF50 je samozrejmosťou.

Prečo práve toto ošetrenie?

  • ošetrenie tváre, krku a dekoltu špičkovým prístrojom
  • jediný prístroj umožňujúci aplikáciu na očné viečka
  • výhodou je ošetrenie pleti aj počas leta
  • bez nežiaducich účinkov pre všetky typy pleti
  • efektívne podporuje tvorbu kolagénu
Call Now Button