AKNÉ

Akné je jedno z najrozšírenejších kožných ochorení. Obvykle sa začína prejavovať v období puberty, kedy nastáva prudké zvýšenie tvorby pohlavných hormónov, čím sa zvýši tvorba kožného mazu. Upchatie vývodu mazových žliaz má za následok vznik zápalu, po ktorom môžu ostať drobné jazvičky. Tento stav ešte viac zhoršuje prítomnosť baktérií či kvasinkových infekcií. Akné nie je spôsobené stravovaním, mastnými či sladkými jedlami, ako sa často mylne predpokladá, no strava môže ovplyvniť jeho priebeh a liečbu. Ochorenie sa najčastejšie prejavuje na miestach, kde je najviac mazových žliaz, teda na tvári, chrbte a hrudníku. Postihuje približne 85% mladých ľudí vo veku od 13 do 25 rokov života. V SATIN BEAUTY Vám prinášame metódy potlačenia a odstránenia akné, ako aj liečbu jazvičiek po akné pomocou prístrojov.

FOTOREJUVENIZÁCIA

Princípom fotorejuvenizácie je fototermolýza (z gréckeho slova foto – svetlo, termo – teplo, lysis – zničenie) v strednej vrstve kože s následnými reparačnými a regeneračnými procesmi. Výsledkom je vyhľadenie jemných a zmiernenie výraznejších vrások, zjednotenie farby kože, napnutie pokožky, redukcia rozšírených pórov, zjemnenie povrchu kože, zvýraznenie a spevnenie kontúr tváre. Fotorejuvenizácia dodá tvári mladistvý vzhľad. Výhodou tejto metódy je, že je neinvazívna, sprevádzaná minimálnymi nepríjemnými pocitmi pichania alebo pálenia.

Účinky fotoomladenia

 • pôsobí hĺbkovo, celkovo zlepšuje vzhľad kože
 • obnovuje tvorbu kolagénu, vyhladzuje jemné vrásky
 • vyrovnáva farbu pokožky, vytvára mladistvý vzhľad
 • efektívne lieči vaskulárne a pigmentové nedokonalosti
 • zlepšuje elasticitu pokožky
 • redukuje rozšírené póry až o 60%
 • zjemňuje jazvičky

Priebeh ošetrenia

Fotorejuvenizácia sa najčastejšie vykonáva na tvári, ale vhodná je aj oblasť dekoltu a hornú časť rúk. Pri zákroku sa na danú oblasť nanesie studený gél a na ochranu očí sa používajú tmavé okuliare. Na pokožku sa priloží chladiaca hlavica a aplikuje sa pulzné svetlo. Počas zákroku môžete pocítiť len veľmi mierne štipnutie a výrazné prehriatie ošetrovanej oblasti. Každý zákrok trvá približne 20 minút.

Aplikácia intenzívneho svetla regeneruje povrchové aj podkožné vrstvy pokožky, omladzuje ju. Po niekoľkých zákrokoch môžete vidieť významné zredukovanie nežiaducej pigmentácie a jemnejší vzhľad obnovenej pokožky.

V závislosti od počtu a náročnosti individuálnych kožných problémov sa odporúča 5 – 6 zákrokov. Medzi ošetreniami musia uplynúť najmenej 3 týždne. Vaša schopnosť pohybu po zákroku, pracovná výkonnosť a životný štýl sa zákrokom nemenia. V ten istý deň ste schopní vrátiť sa do práce a vykonávať všetky obvyklé činnosti bez akéhokoľvek obmedzenia.

Prečo práve toto ošetrenie?

 • vynikajúce estetické výsledky s minimálnou dobou ošetrenia
 • minimálna citlivosť spojená s ošetrením
 • krátky až žiadny stratový čas
 • kratšia doba ošetrenia pri veľkej ošetrovanej ploche

Objednajte sa

Dnes zadarmo

  Call Now Button