Ošetrenia

problematická-pokožka

AKNÉ

Akné je jedno z najrozšírenejších kožných ochorení. Začína sa obvykle prejavovať v období puberty, pretože vtedy nastáva prudké zvýšenie tvorby pohlavných hormónov, čo má za následok zvýšenú tvorbu kožného mazu. Upchatie vývodu mazových žliaz má za následok vznik zápalu, ktorého výsledkom sú jazvičky. Tento stav ešte viac zhoršuje prítomnosť baktérií či kvasinkových infekcií. Akné však nie je spôsobené stravovaním, mastnými či sladkými jedlami, ako sa často mylne predpokladá. Ochorenie sa najčastejšie prejavuje na miestach, kde je najviac mazových žliaz, teda na tvári, chrbte a hrudníku. Postihuje približne 85% mladých ľudí vo veku od 13 do 25 rokov života. V SATIN BEAUTY Vám prinášame metódy potlačenia a odstránenia akné pomocou prístrojov.

VIAC
celulitída

CELULITÍDA

Celulitída je veľmi rozšíreným problémom, ktorý trápi až 90% žien. Preto už roky vidíme snahy o ponúknutie efektívneho riešenia tohto problému – kozmetické výrobky, zdravotné pomôcky, masážne techniky či prístroje, ktoré sľubujú odstránenie celulitídy. Faktom však je, že ich úspešnosť nie je veľmi vysoká. Je to tak preto, lebo vznik celulitídy ovplyvňuje viacero faktorov. V prvom rade sú to ženské pohlavné hormóny, ktoré ovplyvňujú krvný a lymfatický obeh a spôsobujú ochabnutie väziva.

VIAC
epilácia-laserom

OCHLPENIE

Snaha o odstraňovanie nežiaduceho ochlpenia z tela je stará ako samotné ľudstvo. Trendom súčasnej doby je nielen dokonalá postava a tvár, ale aj hladké telo bez chĺpkov. Aj keď sa dnes v mnohých prípadoch upravená mužská brada dá považovať za módny doplnok, v prípade, že sa začnú objavovať chĺpky na tvári žien, je to hotová pohroma. Najmä ak nejde o jeden – dva chĺpky, ktoré si možno jednoducho a rýchlo odstrániť aj pinzetou. V SATIN BEAUTY Vám preto prinášame trvalé odstránenie neželaného ochlpenia pomocou laserovej epilácie.

VIAC
vrásky

VRÁSKY

Ľudstvo sa už mnohé storočia snaží zastaviť starnutie a vyzerať mladšie. Elixír mladosti a večného života sa síce stále nepodarilo vynájsť, zato sa objavilo množstvo omladzujúcich krémov, pleťových mliek či masiek. Tam, kde už oni nestačia, prichádza estetická chirurgia, ktorá však svojou invazivitou budí často rešpekt. Preto Vám v SATIN BEAUTY prinášame najnovšie špeciálne vyvinuté neinvazívne metódy prístrojových ošetrení určené pre pleť s vráskami.

VIAC
Call Now Button