Prečo podstúpiť LASEROVÚ EPILÁCIU?

  • Laserová epilácia šetrí čas. Prieskum ukázal, že ženy strávia počas svojho života v priemere 72 dní holením nôh. Áno, 72 dní. To je 1 728 hodín. K výraznej redukcii až trvalému odstráneniu chĺpkov na ošetrovanej oblasti stačí absolvovať 6-8 ošetrení laserom. Trvalé odstránenie chĺpkov na celých nohách vám tak zaberie najviac 8 hodín života. Dosť veľký rozdiel, však?
  • Laserová epilácia šetrí peniaze. Áno, laserová epilácia je drahšia ako balík žiletiek. Avšak z dlhodobého hľadiska je finančne výhodnejšia. Ak by sme si porátali celoživotné náklady na žiletky, holiace gély a upokojujúce krémy po holení, výsledné číslo by bolo omnoho vyššie. Priemerná žena minie na holiace potreby za život údajne okolo 18 000 €. Toľko za laserovú epiláciu nezaplatíte ani keby ste sa dali epilovať „od hlavy až po päty“.
  • Laserová epilácia skoncuje s podráždenou pokožkou. Holenie a voskovanie spôsobujú podráždenie pokožky, zarastanie chĺpkov, či zapálenie cibuliek. Navyše v priebehu niekoľkých dní, či dokonca hodín sa začnú znovu objavovať otravné chĺpky a celý proces s ich odstraňovaním sa môže začať odznova.
  • Laserová epilácia je momentálne najtrvalejšia a najkvalitnejšia metóda odstraňovania chĺpkov na trhu. Výsledkom je dokonale jemná a hebká pokožka bez podráždenia, ktorú holením nedosiahnete.

Call Now Button