Laserová epilácia

Hoci o laserovej epilácii uvažujete najmä v lete, kedy máte plné zuby otravného depilovania, či nekonečného holenia, ideálne obdobie na jej realizáciu je práve teraz, na jeseň. Pokožka už nie je opálená, laserový lúč preto dokáže účinne zamerať tmavú cibuľku chĺpku. Navyše, čím skôr s epiláciou začnete, tým viac času máte na odstránenie neželaného ochlpenia ešte pred letom. Ošetrenie je totiž potrebné opakovať 6-8 krát (počet opakovaní je individuálny, závisí od viacerých faktorov) každé 3-5 týždňov.

Ošetrenie je takmer bezbolestné vďaka aktívnemu chladeniu pokožky počas zákroku. Na ošetrovanej ploche môžete pociťovať jemné štipkanie či pichanie. V niektorých prípadoch je epilácia laserom sprevádzaná miernym začervenaním pokožky, ktoré do pár hodín po zákroku úplne zmizne.

Na laserovú epiláciu je vhodná neopálená pokožka. 6 týždňov pred plánovaným zákrokom sa chĺpky nesmú depilovať ani inak vytrhávať, môžu sa len holiť alebo zastrihávať nožničkami. Po zákroku sa po dobu 2-3 týždňov neodporúča opaľovanie, návšteva sauny, vírivky, bazénu. Lokality vystavené slnečnému žiareniu je potrebné natierať krémom s OF50.

Laserová epilácia pomáha riešiť aj zarastajúce chĺpky, podráždenú pokožku, zápaly, jazvy, pigmentové škvrny a iné.

Call Now Button